Йога – просування бренду в інтернеті та соціальних мережах. Автоворонка продаж

1254
01.02.2023
5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Йога – просування бренду тренувань з йоги в інтернеті та соціальних мережах
Як просувати тренінги з йоги в інтернеті та соціальних мережах: Facebook, Instagram, YouTube, Tik-Tok?

Як просувати консультації психолога в нтернеті та соціальних мережах?
Як просувати кулінарні курси в інтернеті та соціальних мережах?
Як просувати візажистів, make-up-спеціалістів в інтернеті та соціальних мережах?
Як просувати послуги в інтернеті та соціальних мережах?
Що таке автоматична воронка продаж?

Сьогоднішня сттатя буде про автоматичні воронки продаж і буде корисною для всіх, хто надає свої послуги, а саме: тренери з йоги, психологи, дієтологи, візажисти, мейк-ар спеціалісти, репетитори та викладачі іноземних мов, юристи і адвокати, шеф-повари, які проводять свої кулінарні курси та майстер-класи, тренери з бокси, кікбоксингу чи інших видів східних єдиноборств та інших, хто надає свої послуги.

Автоматична воронка продажів (sales funnel) – це просування/ведення клієнта по різним етапам процесу угоди, починаючи від першого контакту з компанією і закінчуючи оформленням замовлення. А саме: відвідування сайту або прояв інтересу іншим способом є першим етапом воронки, а придбання товару (послуги) – заключний етап.

Якщо у вас інша ніша, пишіть в коментарях, я обов’язково напишу статтю спеціально про вашу нішу.

Приєднуйтеся і добавляйте друзів в Telegram-спільноту успішних людей The Success Makers
Давайте розвиватися та заробляти РАЗОМ!

Давайте розглянемо більш детальніше автоматичну воронку продаж в інтернеті та соціальних мережах для продажі занять з йоги.

Як в більшості заробляє тренер з йоги на своїх заняттях. Тренування з йоги проходять в залі або на природі.

В залежності від кількості людей Ви орендуєте зал площею 20-50 м2.

Ви можете проводити ваші майстер-класи з йоги на природі. Моя знайома, тренер з йоги, проживає в Дубаї, товариш на Балі і вони проводять тренування на свіжому повітрі – це класно, ефектно, корисно. В Дубаї лакшері галявини оточені хмарочосами, на Балі яскраві галявини біля озеру, басейну чи океану. Пейзажі для відеороликів дуже вражаючі.

Скільки ви можете зібрати людей на ваші живі тренування? 10, 15 ну, 20 бажаючих.
Яка незручність – потрібно вашому клієнту бути у визначений час у визначеному місці – на 9 ранку чи на 6ту годину вечора.
Не завжди є така можливість.

Одне групове тренування може коштувати 3, 4 ну 5 доларів, можливо в Дубаї, штатах, Британії, Канаді трішки дорожче.

Яку суму ви можете заробити за місяць, проводячи живі тренування з йоги?

Наприклад, вартість одного тренування візьмемо 5 доларів. І на тренування прийшло 20 бажаючих. Таких тренувань ви проводите в місяць, наприклад одне кожного дня – візьмемо 20 тренувань.
20х5=100 доларів.
Якщо тренування в приміщенні, мабуть половину потрібно віддати за оренду приміщення. Залишається ваш заробіток 50 доларів за одне тренування. Тобто ваш заробіток в місяць може бути в межах від 1000 до 2000 доларів, в залежності від того орендуєте ви приміщення чи ні.

Розглянемо тепер варіант автоворонки продаж тренувань з йоги за допомогою просування послуги в інтернеті та соціальних мережах.

Розробляємо продаючий сайт, на якому ваші потенційні клієнти можуть вибрати один із трьох пакетів тренувань з йоги.
В перший стандарт-пакет, наприклад, входить 10 початкових відеоуроків по 10-20 хвилин, які можна продавати за 3, 4 чи 5 доларів.
Другий пакет – трішки складніші відео уроки, наприклад, 15 чи 20 і коштують 25-30доларів.

В третій – віп-пакет входять 15-20 відео уроків і особисті заняття з тренером з йоги. Цей пакет ми можемо вже продавати за 100 доларів США. Завжди є люди, в більшості – це дівчата-жінки, коли бачать ці три пакети, вибирають недешеві пакети, а другий або дорожчий третій, віп-пакет.
Вони вважають, що якість коштує дорого і це правда.
Одна справа дивитися відео самому, а інше тренування під контролем тренера.

Скільки пакетів ви можете продавати в місяць? – необмежену кількість.
Ви можете продавати ці пакети на англомовну аудиторію – а це вже інша аудиторія та інші суми вашого доходу.

Що ми, команда Студії ЛЕОН, робимо для того, щоб працювала ваша автоворонка продаж. Розробляємо продаючий сайт і запускаємо трафік на ваш сайт: розробляємо рекламу в Google Adwords, ведемо соціальні мережі: Facebook, Instagram, YouTube, Tik-Tok, пишемо корисні статті, знімаємо та монтуємо ваші відеоуроки, надаємо техпідтримку вашому сайту.

Які вигоди для клієнта:
Вигода #1 – його СВОБОДА, ваш клієнт може дивитися відео і тренуватися в зручний для нього час, зранку о 6 вечора, в обідню перерву чи на заході сонця в сосновому лісі чи на березі океану, на високій горі чи в пустелі, вдома біля плазми чи на галявині за допомогою його смартфону.

Є дівчата-жінки та і чоловіки, які соромляться свого тіла, соромляться якості виконання вправ, їм некомфортно бути в групі, де хтось робить асани краще, ніж вони, тому їм зручно робити вправи наодинці – така можливість вибирати у них є дякуючи онлайн-урокам.
Клієнт робить вправи де йому зручно і коли йому зручно.

Вигода #2 це ЦІНА, клієнт вас обожнює, як тренера з йоги, хоче навчатися тільки у вас – сьогодні у нього чи неї є можливість купити початкові відео уроки, а завтра –  він чи вона купують особисті тренування, щоб отримувати задоволення від вправ і від спілкування з вами, з його кумиром.

Вигода #3РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ – за 5 доларів може купити хоч одне живе тренування, хоч 10 відеоуроків. Вибір вашого клієнта залежить від розміру його гаманця.

Які вигоди для вас:

  1. Така ж вигода – СВОБОДА! Ви відпочиваєте, ваш сайт працює.
    Скажіть, Хто працює для вашого бізнесу 24 години в день, 7 днів в неділю і 365 днів в рік? Тільки ваш сайт!
  2. Сума, яку ви можете заробляти. Ви можете вибирати самостійно: ви можете продавати більше онлайн уроків чи продавати більше віп-пакетів, особисті консультації і спілкуватися з вашими клієнтами в живу і заробляти більше.
  3. Сама головна вигода, що зі збільшенням кількості переглядів ваших відео росте ваша ПОПУЛЯРНІСТЬ в мережі, ваші відео стають вірусними. YouTube & Googke вже починають рекомендувати перегляди ваших відео, а ви будете заробляти в YouTube на переглядах. Кількість переглядів відео починає рости з геометричною прогресією.

Запрошую переглянути відео “Просування Тренерів з Йоги, Психологів, Дієтологів, Візажистів, Репетиторів, Адвокатів та ін.”

Читайте статтю “Як налаштувати рекламу в Instagram, щоб платити 2 центи за клік”.

Будемо вдячні, якщо Ви нас будете рекомендувати Вашим друзям, які є психологами, юристами, дієтологами, та всім, хто надає консультації в різних сферах нашого життя.

Будь-ласка, звертайтеся, ми, команда Студії ЛЕОН, завжди готові розробити для вас автоворонку продаж і надати комплексну підтримку по розвитку та просуванню вашого бренду в інтернеті та соціальних мережах, пишіть в Viber +38050-381-06-21.

Стаття була корисною? Пишіть коментарі!
Рекомендуйте Вашим друзям!

Олег Бугай
Автор статті - Олег Бугай

Олег Бугай – підприємець з 1996 року.
Founder & CEO Студії Леон | Studio Leon.
Засновник та директор
освітнього online-проекту «Академія Бізнесу».
Бізнес тренер. Експерт із розвитку бізнесу з «нуля».

«Допомагаю людям створювати, розвивати та просувати їхній бізнес
в інтернеті та соціальних мережах. Із задоволенням пишу статті,
щоб донести цінність власного бізнесу для оточуючих.
Відвідую міжнародні бізнес-заходи та подорожую світом»