Створення Landing page (лендінг пейдж)

Термін розробки
landing page від 1 тижня
Landing page (Лендінг пейдж, посадкова сторінка, сторінка, що продає, цільова сторінка) – це сторінка сайту (або ж односторінковий сайт), яка підштовхує користувача зробити потрібну дію (купівлю або підписку). Сторінка landing page містить заклик до дії та пропонує відвідувачеві лише інформацію, яку він хоче отримати на сайті.

Створення landing page з авторським дизайном

Команда дизайнерів Студії “Леон” створить якісну продаючу сторінку landing page (лендінг пейдж) з авторський дизайном, з ідеально підібраним фірмовим стилем, який вигідно відображатиме Вашу діяльність і вселятиме довіру споживачів. Продаюча сторінка landing page дозволить дуже ефективно просувати новий бізнес в інтернеті. Створення продаючої сторінки landing page стане родзинкою, яка вигідно та максимально повно опише всю інформацію про Вашу компанію або новий товар чи послугу.

Система керування landing page (CMS)

Навіть односторінковому сайту необхідна система керування вмістом. Ми використовуємо контент-систему WordPress (гнучка та багатофункціональна система, що працює з HTML5 та CSS3), як одну з найкращих у світі платформу CMS (систему керування сайтом). Вона дозволить будь-якому користувачеві швидко стати сайт-адміном. Також, ми використовуємо різні систем управління сайтами (CMS) та мови програмування: WordPress, Joomla, Drupal, Open Cart, Shopify, MODx, PHP5 / PHP7, HTML5, HTML/CSS, MySQL, Bootstrap, CSS3, JavaScript, JQuery, AJAX, Laravel, Python або на будь-якому іншому “движку”, який Ви забажаєте.

Розробка технічного завдання

Команда Студії “Леон” разом з Вами пропише технічне завдання створення Вашої продаючої сторінки landing page. Разом, ми зможемо швидко та якісно прописати основні технічні вимоги, яким має вирішувати лендінг пейдж, сплануємо розробку та виконаємо кінцеві побажання по сайту. Новий бізнес починається з бізнес-плану, а новий сайт з якісно складеного технічного завдання.

Реєстрація домену та хостингу

Створення сайтів без реєстрації хостингу не має сенсу. Хостинг на 1 рік безкоштовно у зоні.com.ua,.in.ua,.net.ua,.co.ua,.biz.ua,.org.ua,.kiev.ua. Реєстрація домену та хостингу – початок повноцінного життя Вашого сайту, а ми знаємо, як створити домен та в рейтингу хостингів підібрати найкращий хостинг під кожного клієнта. Великий корпоративний або односторінковий сайт – все починається з хостингу.

Контент та продаючий текст

Наші професійні контент-менеджери, враховуючи Ваші побажання, точно в термін напишуть найкращі продаючі тексти та наповнять Вашу лендінг пейдж (landing page) якісним контентом. Для оптимізації сайтів спеціалісти Студії “Леон” проведуть аналіз контенту, підберуть ключові слова для якісного продаючого тексту в соц.мережах.

Рекламна компанія

Для повноти рекламної компанії та розкрутки Вашої продаючої сторінки landing page ми пропонуємо створити рекламну кампанію в Google Adwords. Контекстна реклама за допомогою Google Adwords – це надійний спосіб популяризації та просування Вашої компанії, бренду, товару або послуги.

Кросбраузерність

Послуга кросбраузерності – це комплекс перевірки сайту та його оптимізація для коректного відображення в основних пошукових системах та браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera, інших. Також ми налаштуємо Вашу продаючу сторінку landing page для відображення на мобільних пристроях.

Тестування landing page

Тестування landing page – це логічне завершення роботи та аналіз нашими розробниками виконання робіт згідно технічного завдання. Також, це можливість перевірити всі ключові моменти та покращити landing page за Вашими побажаннями.

Відвідуваність landing page

Команда Студії “Леон” встановлює на landing page коди Google Аnalytics для точної індексації всіх відвідувачів Вашого сайту. Лічильники Google Аnalytics точно відстежать усіх унікальних користувачів і так само, за їх допомогою Ви зможете ефективно організовувати рекламні кампанії. Встановивши ці інструменти на свій сайт, Ви зможете покращувати його ефективність та залучати нових клієнтів для свого бізнесу!

Підписка

Підписка на landing page — зручна функція збору онлайн-контактів Ваших клієнтів та оповіщення їх за допомогою дайджестів та інших варіантів інформування про запуск нових продуктів або послуг, можливі акції. Підписка — чудовий спосіб зібрати контакти та нагадувати клієнтам про Ваші новини.

Форма зворотного зв’язку

Форма зворотного зв’язку на landing page – гарна можливість для Ваших клієнтів поставити запитання, залишити відгук, подякувати або в будь-якій формі відзначити Вашу відкритість та бажання бути ближче до клієнтів. Це викликає довіру та лояльність вдячного клієнта. Також, ви зможете модерувати зворотний зв’язок та прибирати можливий негатив про компанію в соц.мережах. Ця функція є особливо актуальною для landing page, оскільки дозволяє швидко встановити контакт з потенційним клієнтом.

Карта проїзду

Карта проїзду допоможе точно знайти місце розташування Вашої компанії або локацію послуги, що надається. Встановивши на landing page карту проїзду, Ви чітко показуєте клієнтові свою відкритість, можливість прямого зв’язку, отримання товарів та послуг не лише через продаючу сторінку landing page.

Слайдер

Слайдер — це чудова графічна можливість вигідно підкреслити основні товарні позиції та послуги, показати акцент та найкращі пропозиції від Вашої компанії у яскравій фото та динамічній формі. Так до Вас потягнуться не лише клієнти, а й бізнес-партнери.

Фотогалерея

Фотогалерея на продаючій сторінці landing page завжди один із найбільш відвідуваних розділів. Ми допоможемо її правильно оформити, навчимо керувати фотогалереєю, самостійно додавати до неї оновлену інформацію. Фотогалерея здатна прикрасити будь-яку landing page.

Відгуки

Встановлюючи на свою landing page функцію «Відгуки», Ви дозволяєте покупцеві залишити свою думку про продукт або послугу, що збільшує довіру до нього і дає людині можливість висловити свою подяку. До того ж ви можете модерувати можливий негатив, не публікуючи його.

Он-лайн консультант

Online консультант – чудова функція на сайті, яка дозволяє допомогти Вашому клієнту вибрати та купити саме те, що йому потрібно. Саме Online-консультування вигідно підкреслить Ваше бажання допомогти клієнту та відкине назад Ваших конкурентів.

Соціальні мережі

Команда Студії “Леон” допоможе соціалізувати Вашу продаючу сторінку landing page в основних соціальних мережах залежно від побажань клієнта: Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, Twitter, TIK TOK, YouTube та багатьох інших на Ваш вибір, вигідно представляючи Вашу компанію та Вашу landing page в соц.мережах.

Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості Вашої Landing Page