Створення Сайту-візитки

Термін розробки
Сайту-візитки від 1 тижня

Авторський дизайн Сайту-Візитки

Створення сайту візитки починається з ідеї та… авторського дизайну. Авторський дизайн Вашого сайту візитки – це особливість, яка вигідно та максимально повно описує всю інформацію про Вашу фірму на зручному сайті. Команда дизайнерів веб-студії “Леон” створить Вам авторський дизайн сайту максимально швидко.

Система управління Сайтом-Візиткою (CMS)

Розробка та створення дизайну сайту лише половина справи, адже сайтом іще необхідно керувати. Ми використовуємо контент-систему WordPress (гнучка та багатофункціональна система, що працює з HTML5 та CSS3), як одну з найкращих у світі платформ CMS (систему керування сайтом). Вона дозволить будь-якому користувачеві швидко стати вмілим адміністратором сайту.

Розробка технічного завдання

Команда Студії “Леон” разом з Вами пропише технічне завдання створення Вашого сайту. Разом ми зможемо швидко та якісно прописати основні технічні вимоги, які має вирішувати сайт візитівка, сплануємо розробку та виконаємо кінцеві побажання щодо сайту. Навіть такий простий веб-ресурс, як сайт-візитівка, вимагає розробки якісного та продуманого технічного завдання.

Реєстрація домену та хостингу

Хостинг на 1 рік безкоштовно у зоні .com.ua,.in.ua,.net.ua,.co.ua,.biz.ua,.org.ua,.kiev.ua. Реєстрація домену та хостингу – початок повноцінного життя Вашого сайту, а ми знаємо, як створити домен та в рейтингу хостингів підібрати найкращий хостинг під кожного клієнта. Великий корпоративний, або ж простий сайт, все починається з хостингу.

Контент та тексти, які продають

Наші професійні контент-менеджери напишуть найкращі продаючі тексти і вчасно наповнять Ваш сайт якісним контентом, враховуючи всі Ваші побажання. Для оптимізації сайту команда Студії “Леон” проведе аналіз контенту та підбере ключові слова для створення якісного продаючого тексту. Наші тексти зроблять Ваш сайт цікавим для користувачів.

Рекламна компанія

Для повноти рекламної компанії та розкрутки Вашого сайту ми пропонуємо створити рекламну кампанію в Google Adwords. Контекстна реклама за допомогою Google Adwords – це надійний спосіб популяризації та просування Вашої компанії.

Кросбраузерність

Послуга кросбраузерності – це комплекс перевірки сайту та його оптимізація для коректного відображення в основних пошукових системах та браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera, інших. Також ми налаштуємо Ваш сайт візитку для відображення на мобільних пристроях.

Тестування сайту

Тестування сайту – це логічне завершення роботи та аналіз нашими розробниками виконання робіт згідно технічного завдання. Також, це можливість перевірити всі ключові моменти та покращити сайт візитку за Вашими побажаннями.

Відвідуваність сайту

Команда Студії “Леон” встановлює на сайт коди Google Аnalytics для точної індексації всіх відвідувачів Вашого сайту. Лічильники Google Аnalytics точно відстежать усіх унікальних користувачів і так само, за їх допомогою Ви зможете ефективно організовувати рекламні кампанії. Встановивши ці інструменти на свій сайт візитівку, Ви зможете покращувати його ефективність та залучати нових клієнтів для свого бізнесу!

Підписка

Підписка на сайт — зручна функція збору онлайн-контактів Ваших клієнтів та оповіщення їх за допомогою дайджестів та інших варіантів інформування про запуск нових продуктів або послуг, можливі акції. Підписка — чудовий спосіб зібрати контакти та нагадувати клієнтам про Ваші новини.

Форма зворотного зв’язку

Форма зворотного зв’язку на сайті – гарна можливість для Ваших клієнтів поставити запитання, залишити відгук, подякувати або в будь-якій формі відзначити Вашу відкритість та бажання бути ближче до клієнтів. Це викликає довіру та лояльність вдячного клієнта. Також, ви зможете модерувати зворотний зв’язок та прибирати можливий негатив про компанію в соц.мережах. Ця функція є особливо актуальною для сайту візитки, оскільки дозволяє швидко встановити контакт з потенційним клієнтом.

Карта проїзду

Карта проїзду допоможе точно знайти місце розташування Вашої компанії або локацію послуги, що надається. Встановивши на сайті карту проїзду, Ви чітко показуєте клієнтові свою відкритість, можливість прямого зв’язку, отримання товарів та послуг не лише через сайт.

Слайдер

Слайдер — це чудова графічна можливість вигідно підкреслити основні товарні позиції та послуги, показати акцент та найкращі пропозиції від Вашої компанії у яскравому фото та динамічній формі. Забезпечте свій сайт візитівку цим функціональним елементом для того, щоб зробити його ще інформативнішим!

Фотогалерея

Фотогалерея на сайті завжди один із найбільш відвідуваних розділів. Ми допоможемо її правильно оформити, навчимо керувати фотогалереєю, самостійно додавати до неї оновлену інформацію. Фотогалерея здатна прикрасити будь-який сайт візитівку.

Відгуки

Встановлюючи на свій сайт візитку функцію «Відгуки», Ви дозволяєте покупцеві залишити свою думку про продукт або послугу, що збільшує довіру до нього і дає людині можливість висловити свою подяку. До того ж ви можете модерувати можливий негатив, не публікуючи його.

Он-лайн консульнант

Online консультант – чудова функція на сайті, яка дозволяє допомогти Вашому клієнту вибрати та купити саме те, що йому потрібно. Саме Online-консультування вигідно підкреслить Ваше бажання допомогти клієнту та відкине назад Ваших конкурентів.

Соціальні мережі

Команда Студії “Леон” допоможе соціалізувати Ваш сайт в основних соціальних мережах залежно від побажань клієнта: Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, Twitter, TIK TOK, YouTube та багатьох інших на Ваш вибір, вигідно представляючи Вашу компанію та Ваш сайт візитку в соц.мережах.

Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості Вашого сайту-візитки