Створення бізнес-сайтів

 
Термін розробки
бізнес-сайту від 1 тижня

Створення бізнес-сайту або корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту або бізнес сайту – завдання, яке під силу для команди Студії “Леон”. Команда Студії “Леон” розробить для Вас бізнес-сайт або корпоративний сайт “під ключ” з авторським дизайном з використанням різних систем управління сайтами (CMS) та мови програмування: WordPress, Joomla, Drupal, Open Cart, Shopify, MODx, PHP5 / PHP7, HTML5, HTML/CSS, MySQL, Bootstrap, CSS3, JavaScript, JQuery, AJAX, Laravel, Python або на будь-якому іншому “движку”, який Ви забажаєте.

 
 

Створення бізнес-сайту з авторським дизайном

Команда дизайнерів Студії “Леон” створить якісний представницький бізнес-сайт з авторський дизайном, з ідеально підібраним фірмовим стилем, який вигідно відображатиме Вашу діяльність і вселятиме довіру споживачів. Продаючий сайт дозволить дуже ефективно просувати новий бізнес в інтернеті. Створення бізнес сайту стане родзинкою, яка вигідно та максимально повно опише всю інформацію про Вашу компанію.

Система управління бізнес-сайтом (CMS)

Навички управління сайтом обов’язкові для повноцінного використання всіх можливостей бізнес сайту. Ми використовуємо контент-систему WordPress (гнучка та багатофункціональна система, що працює з HTML5 та CSS3), як одну з найкращих у світі платформу CMS (систему керування сайтом). Вона дозволить будь-якому користувачеві швидко стати сайт-адміном.

 
 

Розробка технічного завдання

Команда Студії “Леон” разом з Вами пропише технічне завдання створення Вашого бізнес сайту. Разом, ми зможемо швидко та якісно прописати основні технічні вимоги, яким має вирішувати бізнес-сайт, сплануємо розробку та виконаємо кінцеві побажання по сайту. Новий бізнес починається з бізнес-плану, а новий сайт з якісно складеного технічного завдання.

Реєстрація домену та хостингу

Створення сайтів без реєстрації хостингу не має сенсу. Хостинг на 1 рік безкоштовно у зоні.com.ua,.in.ua,.net.ua,.co.ua,.biz.ua,.org.ua,.kiev.ua. Реєстрація домену та хостингу – початок повноцінного життя Вашого сайту, а ми знаємо, як створити домен та в рейтингу хостингів підібрати найкращий хостинг під кожного клієнта.

 
 

Контент та продаючий текст

Наші професійні контент-менеджери, враховуючи Ваші побажання, точно в термін напишуть найкращі продаючі тексти та наповнять Ваш сайт якісним контентом. Для оптимізації сайтів спеціалісти Студії “Леон” проведуть аналіз контенту, підберуть ключові слова для якісного продаючого тексту в соц.мережах.

Рекламна компанія

Для повноти рекламної компанії та розкрутки Вашого бізнес сайту ми пропонуємо створити рекламну кампанію в Google Adwords. Контекстна реклама за допомогою Google Adwords – це надійний спосіб популяризації та просування Вашої компанії.

 
 

Кросбраузерність

Послуга кросбраузерності – це комплекс перевірки сайту та його оптимізація для коректного відображення в основних пошукових системах та браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera, інших. Також ми налаштуємо Ваш бізнес сайт для відображення на мобільних пристроях.

Тестування сайту

Тестування сайту – це логічне завершення роботи та аналіз нашими розробниками виконання робіт згідно технічного завдання. Також, це можливість перевірити всі ключові моменти та покращити сайт за Вашими побажаннями.

 
 

Відвідуваність сайту

Команда Студії “Леон” встановлює на сайт коди Google Аnalytics для точної індексації всіх відвідувачів Вашого сайту. Лічильники Google Аnalytics точно відстежать усіх унікальних користувачів і так само, за їх допомогою Ви зможете ефективно організовувати рекламні кампанії. Встановивши ці інструменти на свій сайт, Ви зможете покращувати його ефективність та залучати нових клієнтів для свого бізнесу!

Підписка

Підписка на сайт — зручна функція збору онлайн-контактів Ваших клієнтів та оповіщення їх за допомогою дайджестів та інших варіантів інформування про запуск нових продуктів або послуг, можливі акції. Підписка — чудовий спосіб зібрати контакти та нагадувати клієнтам про Ваші новини.

 
 

Форма зворотного зв’язку

Форма зворотного зв’язку на сайті – гарна можливість для Ваших клієнтів поставити запитання, залишити відгук, подякувати або в будь-якій формі відзначити Вашу відкритість та бажання бути ближче до клієнтів. Це викликає довіру та лояльність вдячного клієнта. Також, ви зможете модерувати зворотний зв’язок та прибирати можливий негатив про компанію в соц.мережах. Ця функція є особливо актуальною для бізнес сайту, оскільки дозволяє швидко встановити контакт з потенційним клієнтом.

Карта проїзду

Карта проїзду допоможе точно знайти місце розташування Вашої компанії або локацію послуги, що надається. Встановивши на сайті карту проїзду, Ви чітко показуєте клієнтові свою відкритість, можливість прямого зв’язку, отримання товарів та послуг не лише через сайт.

 
 

Слайдер

Слайдер — це чудова графічна можливість вигідно підкреслити основні товарні позиції та послуги, показати акцент та найкращі пропозиції від Вашої компанії у яскравій фото та динамічній формі. Так до Вас потягнуться не лише клієнти, а й бізнес-партнери.

Фотогалерея

Фотогалерея на сайті завжди один із найбільш відвідуваних розділів. Ми допоможемо її правильно оформити, навчимо керувати фотогалереєю, самостійно додавати до неї оновлену інформацію. Фотогалерея здатна прикрасити будь-який бізнес сайт.

 
 

Відгуки

Встановлюючи на свій бізнес сайт функцію «Відгуки», Ви дозволяєте покупцеві залишити свою думку про продукт або послугу, що збільшує довіру до нього і дає людині можливість висловити свою подяку. До того ж ви можете модерувати можливий негатив, не публікуючи його.

Он-лайн консультант

Online консультант – чудова функція на сайті, яка дозволяє допомогти Вашому клієнту вибрати та купити саме те, що йому потрібно. Саме Online-консультування вигідно підкреслить Ваше бажання допомогти клієнту та відкине назад Ваших конкурентів.

 
 

Соціальні мережі

Команда Студії “Леон” допоможе соціалізувати Ваш сайт в основних соціальних мережах залежно від побажань клієнта: Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, Twitter, TIK TOK, YouTube та багатьох інших на Ваш вибір, вигідно представляючи Вашу компанію та Ваш бізнес сайт в соц.мережах.

Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості Вашого бізнес-сайту