Технічна підтримка сайту

Термін підтримки від 1 тижня
Техпідтримка сайту – одна з найважливіших умов забезпечення його безпеки, а також його відвідуваності та функціональності. Наука і технології не стоять на місці, тому з кожним днем з’являється все більше нових, цікавих і перспективних веб-технологій, а також нових вірусів, троянських програм і зловмисників, які можуть робити замах на Ваш сайт.

Як забезпечити своєму сайту постійний та щільний потік відвідувачів? Відповідь дуже проста – сайт необхідно оновлювати! Оновлення стосується не лише програмної частини, а й змісту сайту – нових текстових матеріалів, фотографій, зображень та відеоконтенту. Чим цікавіша для користувача інформація, розміщена на сайті, тим більшим буде потік користувачів. Команда веб-студії “Леон” пропонує послугу підтримки Ваших веб-сайтів на постійній основі та наповнення сайту контентом. Наші фахівці будуть не лише обслуговувати Ваш сайт, а й забезпечувати його якісним контентом, щоб забезпечити максимальний потік відвідувачів.

Чому ми пропонуємо цю послугу? Все дуже просто – не у всіх власників веб-ресурсів є час на їхнє ведення та обслуговування. До того ж, навіщо наймати та оплачувати послуги спеціаліста для ведення одного або двох веб-сайтів, навчати його, знайомити з пристроєм ресурсу, коли можна замовити обслуговування сайту у фахівців, які займаються цим уже багато років.

Важливо, що Вам не доведеться самостійно розбиратися з безліччю складних питань. Навіщо вивчати адміністративну панель сайту, розбиратися в типах контенту, мучиться з його створенням, додаванням та вникати в технічні «хащі» сайту? Адже всі ці обов’язки можна передати фахівцям! Довірте заповнення сайту професіоналам Студії “Леон”.

Веб-студія “Леон” пропонує комплексне ведення та обслуговування веб-сайту:

  • Наповнення сайту та розміщення цікавого контенту;
  • Техпідтримка сайту та його обслуговування;
  • Супровід сайту, оновлення CMS, модулів та плагінів сайту;
  • Оперативне усунення проблем та помилок.
Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості технічної підтримки сайту