Створення фірмового стилю / Розробка логотипу

Термін розробки
фірмового стилю/логотипу
від 1 тижня

Приклади логотипів

2cat_danceлого_детки+handMadenew_Social Traffic logoLihtermannLabsденьгиСейЧасprevHBAlfatextмуравьи logoLawyer_LogPolaris_Logo_3_2

Розробка логотипу

Фірмовий логотип – особа компанії. Колектив веб-студії “Леон” пропонує послуги з розробки та створення якісних, красивих логотипів, що запам’ятовуються. Фірмовий логотип має впадати у вічі, його повинні пам’ятати і він повинен викликати довіру до компанії. Саме тому створення логотипу краще довірити професіоналам веб-студії “Леон”.

Фірмовий дизайн візитної картки

Візитна картка – відображення іміджу компанії. Навіть якщо у Вас маленьке підприємство – якісна та приваблива візитка допоможе справити гарне враження на Ваших партнерів та клієнтів. Дизайнери веб-студії “Леон” розроблять та нададуть до Вашої уваги кілька варіантів фірмового дизайну візитних карток, а Ви зможете вибрати той, який Вам найбільше сподобався. А якщо необхідно, ми завжди готові доопрацювати дизайн та внести зміни відповідно до Ваших побажань.

Розробка дизайну фірмового бланку

Що краще – читати текст договору на простому аркуші формату А4 або вручити своєму партнеру або клієнту договір, роздрукований на привабливому фірмовому бланку? Відповідь очевидна – клієнтам та партнерам хочеться бачити приємні, добре оформлені фірмові бланки!

Фірмовий дизайн папки

Документам, надрукованим на якісних фірмових бланках немає місця у сірих та нудних канцелярських папках. Розробка дизайну папки підвищує імідж компанії. До того ж, Ви зайвий раз зможете нагадати клієнту або партнеру про те, що він має справу з серйозною компанією, яка цінує свій імідж.

Дизайн буклету

Фірмові буклети – найпростіший і, напевно, один із найефективніших способів коротко розповісти про послуги компанії. Саме тому фірмові буклети повинні мати якісне та привабливе оформлення. Клієнти не читатимуть інформацію на буклеті, роздрукованому на простому офісному папері, та ще й чорно-білим чорнилом. Колектив веб-студії “Леон” пропонує послуги розробки якісного та незабутнього дизайну для буклетів Вашої компанії.

Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості Фірмового стилю/Логотипу