Як зв’язатися з технічною підтримкою Facebook: 7 простих способів

6077
08.02.2023
3/5 - (2 votes)
3/5 - (2 votes)

Як зв’язатися зі службою підтримки Facebook?
Що таке техпідтримка Facebook?
7 способів зв’язатися зі службою підтримки Facebook
Переваги самообслуговування техпідтримки Facebook
Як зв’язуватися зі службою підтримки Facebook (покрокова інструкція)
Що таке технічна підтримка Facebook?
Як зв’язатися зі службою підтримки Instagram?

На днях мій аккаунт в Facebook було заблоковано – я проявив більшу активність ніж зазвичай, система, помилково, сприйняла мої дії занадто активними і мій акаунт на деякий час було заблоковано.

Але ця стаття не про блокування мого акаунту Facebook, а про те, як зв’язатися зі службою підтримки Facebook / Instagram.

Чи знаєте ви, що Facebook є місцем «проживання» для шалених 2,93 мільярдів активних користувачів? Що не віриться? Це так і це дуже багато зв’язків, друзів і клієнтів.

Ваш акаунт Facebook коли-небудь блокували?
Ви коли-небуть пробували достукатися до техпідтримки Facebook чи знайти відповідь на якесь запитання по роботі мережі Facebook?
Якщо так, то ви знаєте, що це іще та історія. У багатьох людей тільки думка про те, що потрібно писати в техпідтримку чи знайти відповідь на запитання, лякає та розчаровує.
Кожного дня ми отримуємо сотні повідомлень про шахрайські дії, блокування, хакерські взломи сторінок в Facebook / Instagram.

Якщо ваш аккаунт Facebook / Instagram по якійсь причині заблокували, вам потрібно відновити пошкоджений заблокований акаунт, написати звернення до будь-якої команди техпідтримки, зокрема до Facebook / Instagram, а це може зайняти дуже багато часу та заплутати.

Ваш акаунт фейсбук коли-небудь був заблокований?
Вам потрібно знати, де знайти відповіді на всі запитання роботи функціоналу фейсбук?
Ви хочете знати, як зв’язуватися зі службами підтримки Facebook / Instagram?

Якщо так, тоді ця стаття саме для вас.

На щастя, Facebook пропонує багато варіантів зв’язку та онлайн-спілкування під час пошуку.
Ми написали цю статтю, щоб показати вам усі способи як зв’язатися зі службою підтримки користувачів Facebook.

Приєднуйтеся до Telegram-групи успішних однодумцівBusiness People Channel

Що таке технічна підтримка Facebook?

Технічна підтримка Facebook допоможе вам краще керувати вашим обліковим записом Facebook. Вона має на меті забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами, надаючи корисну інформацію, допомогу та вказівки з таких тем, як конфіденційність і безпека, Marketplace, групи, ваша бізнес-сторінка та багато іншого.

Підтримка Facebook / Instagram також пропонує інші корисні функції, такі як моніторинг активності вашого веб-запису, отримання допомоги від експертів і загалом отримання максимальної користі від Facebook.

Категорично рекомендую прочитати статтю “Технічна підтримка сайту або чому вашому сайту потрібна технічна підтримка”.

7 способів зв’язатися зі службою підтримки Facebook

Які методи пропонують підтримку Facebook?
Ми розглянемо їх нижче.

Facebook не пропонує телефонну підтримку. Ви можете знайти кілька телефонних номерів, які розширюють у мережі (спойлер: це 650-543-4800 і 650-308-7300), але вони не будуть дуже корисними. Обидва ведуть до попередньо записаних повідомлень, які спонукають вас надіслати електронний лист або отримати доступ до онлайн-довідкового центру.

Доброю новиною є те, що в цій статті ми підготували для вас всі доступні варіанти зв’язку з технічною підтримкою Facebook.

Читайте далі! Ось 7 найкращих способів зв’язатися з Facebook за підтримкою:

1. Підтримка довідкового центру Facebook

Якщо ви не впевнені, як користуватися певною функцією у Facebook, або хочете повідомити про помилку чи проблему, зверніться до довідника Facebook. У довідковому центрі Facebook є відповіді на тисячі запитань про все, від безпеки безкоштовного запису до видалення безкоштовного запису та все між ними.

Наприклад, якщо ви не можете перейти або змінити профіль зображення, ви можете дізнатися, як вирішити цю проблема, перейшовши на сторінку теми.

2. Живий чат Facebook (Facebook Live Chat)

Facebook Live Chat підтримує компанії, які розміщують рекламу на Facebook, за допомогою індивідуальної підтримки через вікно онлайн-чату.

Рекламодавці отримають відповіді на свої запити щодо реклами у Facebook, натиснувши «Отримати допомогу» на веб-сайті Facebook для бізнесу та поспілкувавшись із досвіченим спеціалістом з реклами.

Щоб отримати доступ до функцій живого чату Facebook, перейдіть на офіційну сторінку довідки або натисніть посилання під кнопкою чату. Розмови з’являються у вкладці Messenger. Наразі чат доступний лише для користувачів Facebook для бізнесу. Однак нещодавно Meta випустила опцію живого чату для користувачів Facebook.

3. Підтримка Meta for Business (Meta for Business support)

Відвідайте довідковий центр Meta Business, якщо у вас виникли проблеми з рекламою у Facebook. Ця база знань допоможе вам вирішити проблеми та відповісти на такі питання, як:

 • Усунення помилок реклами
 • Створення та встановлення Facebook пікселя
 • Монетизація вашого вмісту
 • Продаж товарів у Facebook та Instagram
 • Чому ваші оголошення відхиляються
 • Перевірка вашого бізнесу на платформі соціальних мереж

Meta також пропонує Meta Blueprint — колекцію онлайн-курсів, семінарів і сертифікатів, які користувачі можуть пройти, щоб дізнатися про нові способи використання своїх сторінок Facebook для розвитку бізнесу. Курси включають рекламу вашого бізнесу зі сторінки Facebook і рекламну політику щодо змісту, творчості та націлювання і десятки інших.

4. Підтримка електронною поштою Facebook (Facebook email support)

Facebook не надає окремої електронної адреси служби підтримки.
Ви можете уявити, яким божевіллям буде ця папка “Вхідні”?

Натомість Facebook пропонує майже десяток електронних адрес для користувачів, які стикаються з певними проблемами.
Ми зібрали для вас їх нижче:

 • disabled@fb.com – ця скринька призначена для відновлення вимкнених або пошкоджених облікових записів, скидання пароля та доступу до заблокованої сторінки.
 • appels@fb.com – ця скринька призначена для отримання допомоги щодо вашого запозиченого запису або оскарження заблокованого чи видаленого вмісту.
 • platformcs@support.facebook.com – ця скринька призначена для зв’язку з Facebook, щодо будь-яких фінансових питань або проблем, пов’язаних із вашим обліковим записом.
 • abuse@fb.com – ця папка вхідних повідомлень призначена для повідомлень про події у Facebook, які не відповідають стандартам спільноти Facebook .
 • records@facebook.com або legal@fb.com – ці скриньки призначені для зв’язку з командою підтримки правоохоронних органів Facebook.
 • datarequests@fb.com – ця скринька призначена для запитів і проблем щодо ваших даних.
 • press@fb.com – ця скринька призначена для зв’язку з Facebook щодо прес-служби чи іншої PR-діяльності.
 • advertise@fb.com – ця скринька призначена для загальних питань щодо оголошень у Facebook.
 • ip@fb.com – ця скринька призначена для зв’язку з Facebook щодо питань, пов’язаних з інтелектуальною власністю.
 • phish@fb.com – ця скринька вхідних повідомлень призначена для повідомлень про певні повідомлення або дописи Facebook, які можуть бути фішинговими листами чи спамом.

5. Офіційні сторінки Facebook (Facebook official pages)

Facebook використовує власний продукт — Сторінки — для підтримки інших користувачів і компаній Facebook.
Наведені нижче офіційні сторінки Facebook пропонують підтримку з різними темами і для різних спільнот:

 • https://www.facebook.com/facebook – головна сторінка Facebook.
 • https://www.facebook.com/MetaforBusiness – ця сторінка містить інформацію, пов’язану з бізнесом. Перегляньте форум або скористайтеся чатом.
 • https://www.facebook.com/fbprivacy – тут ви можете знайти інформацію та підтримку з питань конфіденційності.
 • https://www.facebook.com/MetaforMedia – ця сторінка допоможе вам зрозуміти, як громадські діячі та медіаорганізації вибрати Facebook.
 • https://www.facebook.com/designatmeta – ця сторінка об’єднує дизайнерів продуктів, дизайнерів контенту, дослідників та інших творчих людей.
 • https://www.facebook.com/Engineering – отримайте розширені рішення Facebook на цій сторінці.
 • https://www.facebook.com/MetaforDevelopers – дізнайтеся про технічну сторону Facebook та інструменти, які використовуються для використання штучного інтелекту (AI) або машинного навчання (ML) на цій сторінці.

6. Контактні форми Facebook (Facebook contact forms)

Facebook пропонує контактні форми для кількох типових проблем і запитів користувачів:

 • Мій особистий обліковий запис було заблоковано https://www.facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907 – якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис було заблоковано помилково, скористайтеся цією формою, щоб повідомити про це протягом 30 днів.
 • Надсилання відгуків про спеціальність і допоміжні технології можливо у Facebook https://www.facebook.com/help/contact/169372943117927 – за допомогою цієї форми надсилайте відгуки про доступність та допоміжні технології.
 • Запит на дані дітей https://www.facebook.com/help/contact/174263416008051 – батьки та законні опікуни можуть використовувати цю форму для запитів даних облікових записів, які належать їхнім дітям віком до 13 років.
 • Порушення конфіденційності – запит на видалення фотографій https://www.facebook.com/help/contact/143363852478561 – скористайтеся цією формою, щоб повідомити про можливість порушення ваших прав на конфіденційність щодо ваших зображень у Facebook.
 • Підтримка платежів https://www.facebook.com/help/contact/1937556639801443 – використовуйте цю форму, щоб повідомити про проблеми з рекламою, рекламними публікаціями, подарунками, іграми, пожертвами та предметами, які ви купуєте у своїй сторінці у Facebook.
 • Форма звіту про авторські права https://www.facebook.com/help/contact/1758255661104383 – повідомте про вміст, який порушує ваші авторські права.
 • Форма звіту про торговельну марку https://www.facebook.com/help/contact/1057530390957243 – тут можна повідомити про ймовірні порушення прав на вашу торговельну марку.
 • Повідомити про помилку «Сторінка недоступна» https://www.facebook.com/help/contact/357161520978587 – якщо під час перегляду Facebook бачите помилку «Сторінка недоступна», скористайтеся цією формою, щоб повідомити про це.

7. Офлайн-підтримка Facebook (Offline Facebook support)

Якщо онлайн-методи не допомагають вирішити всі ваші проблемі або знайти відповіді на запитання, ви можете написати на адресу:

Facebook Headquarters
1 Hacker Way
Menlo Park, CA 94025
The United States of America

Крім того, якщо ви бажаєте зв’язатися з призначеним агентом періодичного видання, щоб повідомити про порушення авторських прав, ви можете надіслати лист на адресу:

Facebook, Inc.
FAO: Facebook Designated Agent
1601 Willow Road
Menlo Park, California 94025, USA
+1 650 543 4800 (phone)

Ось деякі переваги самообслуговування підтримки Facebook:

 • Це легко. Довідковий центр Facebook розроблено для швидкого та легкого пошуку інформації. Ви можете шукати теми ключовими словами або переглядати категорії та статті, які стосуються вашої проблеми чи запитання, не чекаючи підтримки в реальному часі. А ще краще, ви отримаєте нові навички, якщо наступного разу зіткнетеся з подібною проблемою.
 • Це надійно. Facebook регулярно оновлює свій довідковий центр найновішим вмістом від експертів Facebook і Meta, щоб ви знали, що те, що ви читаєте, актуальне й точне.
 • Вам потрібна допомога щодо простої проблеми. Людям часто потрібна допомога з простими проблемами, а саме: труднощі з входом, завантажити пароль, зайти в профіль або змінити контактну інформацію. Підтримка Facebook самообслуговування — найкращий спосіб вирішення проблеми.
 • Техпідтримка Facebook доступна 24/7. Якщо у вас є обліковий запис Facebook, ви можете будь-коли безкоштовно отримати доступ до інформації довідкового центру, навіть не входячи у Facebook. У розділі розширених запитань можна переміщатися в довідковому центрі.

Як зв’язатися безпосередньо зі службою підтримки Facebook / Instagram

Якщо ви бажаєте обійти варіанти самообслуговування Facebook, ось покроковий процес звернення до служби підтримки Facebook / Instagram.
Порада: цей процес дещо легший на комп’ютері.

Крок #1. Спочатку увійдіть у свій профіль Facebook.
Натисніть зображення профілю у верхньому правому куті. Це має випасти меню.
Натисніть «Довідка та підтримка».

Крок #2 У наступному меню ви побачите три параметри:

Натиснувши «Довідковий центр», ви перейдете на сторінку довідкового центру Facebook. 
Ви можете шукати там статті для самодопомоги.

Натиснувши на «Повідомлення від служби підтримки» — це «місце, де можна отримувати оновлення про те, про що ви повідомили, перевіряти повідомлення від команди допомоги та відповідати на них, а також переглядати важливі повідомлення про ваш обліковий запис». Якщо ви поскаржитеся на профіль або допис у Facebook, ви побачите сповіщення в цій папці.

Крок #3. Натиснувши «Повідомити про проблему», з’явиться дві форми, де ви можете надіслати відгук у Facebook “Допоможіть зробити Facebook кращим” або нажати “Сталася помилка” і повідомити про будь-які помилки, технічні збої чи несправні функції.
Ви навіть можете прикріпити та надіслати знімки екрана та записи екрана збою.

Ми сподіваємося, що вам ніколи не доведеться звертатися до служби підтримки Facebook, але може настати час, коли вам знадобиться допомога служби підтримки Facebook.
Ми докладно описали типові способи зв’язатися зі службою підтримки Facebook у складній ситуації.

Підтримка Facebook не тільки допомагає вирішити будь-які проблеми, але також може бути корисною для вивчення нових функцій і способів розвитку вашого бізнесу в Facebook/Instagram.

Якщо у вас є бажання бути в бізнес-спільноті ділових людей та успішних однодумців з різних сфер бізнесу, приєднуйтеся до Telegram-групиBusiness People Channel

Стаття була корисною? Пишіть коментарі!
Рекомендуйте Вашим друзям!

Олег Бугай
Автор статті - Олег Бугай

Олег Бугай – підприємець з 1996 року.
Founder & CEO Студії Леон | Studio Leon.
Засновник та директор
освітнього online-проекту «Академія Бізнесу».
Бізнес тренер. Експерт із розвитку бізнесу з «нуля».

«Допомагаю людям створювати, розвивати та просувати їхній бізнес
в інтернеті та соціальних мережах. Із задоволенням пишу статті,
щоб донести цінність власного бізнесу для оточуючих.
Відвідую міжнародні бізнес-заходи та подорожую світом»