5 причин, чому якісний копірайтинг важливий для вашого бізнесу

606
15.01.2023
5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Копірайтинг – Це Мистецтво І Наука Писати Слова, які ПРОДАЮТЬ

Незалежно від вашої спеціалізації в цифровому маркетингу, онлайн чи оффлайн-бізнесах, ми всі маємо щось «продати»!

Медіабайєри, спеціалісти з налаштування рекламних компаній та фахівці із залучення трафіку мають «продати клік» у своїй рекламній копії.
Digital-маркетологи мають «продати” свій результат у своїх електронних повідомленнях.
Навіть контент-маркетологам доводиться «продавати ідею» у кожному пості у блозі!

Ось чому важливо, щоб КОЖНИЙ спеціаліст з маркетингу мав сильні навички копірайтингу з таком відомим вмінням, як «переконання».
Хороша новина полягає в тому, що принципи переконання однакові незалежно від того, над чим ви працюєте і що ви продаєте.
Послухайте — я не можу обіцяти, що копірайтинг завжди буде легким та веселим заняттям.
Але ви можете використовувати методи, які позбавлять вас від стресу, а також додадуть більше кліків та продажів!
Ці ж методи можна використовувати для написання сторінок з високою конверсією та описів продуктів, більш ефективної реклами, повідомлень у блогах, електронних листів і так далі.

Добре Написаний Текст Робить Більше, Чим Просто Підвищує Конверсію.

Він підвищує обізнаність та залучення до стимулювання інтересу та перетворення клієнтів на активних прихильників вашого бізнесу.

Копірайтинг грає ВЕЛИЧЕЗНУ роль на кожному етапі шляху вашого клієнта до вашого бренду.

Ця стаття дасть вам поштовх до копірайтингу, який безпосередньо збільшить ваш трафік, кількість потенційних клієнтів та конверсію та допоможе вам опанувати навичку №1 у маркетингу.

Копірайтинг для вашого веб-сайту — це більше, ніж просто слова, зібрані разом, щоб показати людям, що таке ваш бізнес.
Хороший копірайтинг має відображати цінності, яких дотримується ваш бізнес, одночасно справляючи тривалий вплив на глядачів, зрештою спонукаючи їх брати участь у дії, якої ви хочете.
І все це має бути досягнуто за допомогою статті, яка є чіткою, компактною та короткою!!!

Навіть якщо ваш веб-сайт має привабливий дизайн WordPress, це нічого не означає без якісного змісту.
Ви все ще думаєте, чи варто вам найняти професійного копірайтера для написання якісних статей, які “продають”?

Приєднуйтеся і добавляйте друзів в Telegram-спільноту успішних людей The Success Makers
Давайте розвиватися та заробляти РАЗОМ!

Читайте 5 причин, чому хороший копірайтинг є важливою частиною будь-якої стратегії контент-маркетингу та важливим для збільшення продаж та зростання вашого бізнесу:

1. Добре розуміння ніші для кращої якості написання контенту

Створення чудової статті вимагає глибокого розуміння ніші та предметів у цій ніші.
Мета полягає в тому, щоб створити ідеальний баланс між інформацією та релевантністю.
Не кожен копірайтер може це зробити, особливо для менш популярних ніш. Хороший копірайтер обов’язково проводить дослідження під час створення статті, робить аналіз ніші замовника.
Досвід також відіграє важливу роль у цьому, оскільки він пов’язаний із адаптивністю та конформацією. Досвідчений копірайтер може створювати контент для непопулярних ніш, навіть якщо він/вона немає особистого досвіду в цій ніші.

2. Побудова іміджу бренду за допомогою ефективної статті

Імідж бренду стосується того, як компанія хоче представити себе своїй аудиторії. Це впливає на сприйняття клієнтами вашого бренду та впливає на їхні купівельні звички. Хороші копірайтери здатні зрозуміти образ, який ви хочете просунути, і працювати над створенням цього іміджу через зміст статті. Зміст статті відображає імідж бренду через тон, мову та релевантність. Середній зміст статті відображатиме вашу компанію неналежним чином. Те саме стосується статей, зроблених поспішно, неохайно або з помилками.

3. Створення контенту, орієнтованого на цінності

Кожне речення на вашому веб-сайті має служити меті, щоб зацікавити читачів – у вас є лише один шанс створити правильне враження, і ви повинні бути цілеспрямованими в тому, що пишете. Читачі шукають якісну інформацію та ідеї. Хороший копірайтер розуміє все це та створює чудову статтю, яка надає правильну інформацію разом із перевагами вашої послуги/продукту. Вони знають, як створити необхідний тон і спонукати користувачів до необхідних дій. Наприклад, сторінка «Про нас» має бути інформативною, тоді як сторінка продуктів призначена для продажу. Копірайтери знають різницю у вмісті цих двох сторінок і відповідно створюють унікальний зміст статей.

4. Унікальне розуміння настрою аудиторії

Копірайтинг – це спілкування з аудиторією компанії. Таким чином, стаття, яка в основному відповідає буденному формату в поєднанні з посереднім вмістом, явно не підходить. Багато копірайтерів роблять помилку, просто викладаючи факти про компанію та продукти. Це неефективно, оскільки більшість аудиторії очікує персоналізованого контенту.

5. Показати вигоду потенційному клієнту

Досвідчені копірайтери знають, як писати для різної аудиторії, контент, який вони створюють для пекарні, не матиме такого тону, як контент, який вони створюють для IT-компанії. Інше основне правило полягає в тому, щоб перераховувати, як продукти компанії допоможуть споживачеві, а не просто перераховувати їх функції. Наприклад, «Наші ноутбуки мають великий об’єм оперативної пам’яті» краще сформулювати як «Наші ноутбуки мають усю необхідну оперативну пам’ять для безпроблемної багатозадачності». Важливо, за допомогою статті показати вигоду для потенційного клієнта від покупки послуги чи товару постачальника.

Копірайтинг – це не про компанію, це про погляд споживача на компанію.
Це дає споживачам можливість зазирнути в бренд і дозволяє компаніям показати їм, чому вони варті часу споживача. Вибір копірайтерів через те, що вони дешеві або тому, що вони популярні, зрештою перешкоджає цій меті. Недосвідчений копірайтер, який не розуміє ніші, це те саме, що створювати власний контент за шаблонами Google. Іноді вони можуть працювати, але часто це може бути катастрофічним.

5 ПОРАД ЩОДО НАПИСАННЯ ЯКІСНОГО  ТА «ПРОДАЮЧОГО» ТЕКСТУ

Що означає якісна стаття?
Як написати статтю, яка «продає»?
Чи тільки творчість та стиль написання робить статтю гарною?
Чи існують правила, яких слід дотримуватися, щоб написати статтю, яка є цінною?

Читайте 5 порад, які допоможуть вам знайти відповіді на ці та інші ваші запитання:

1. Нехай кожне слово має значення

Копірайтинг передбачає ретельний підбір слів, тому що марнотратству просто немає місця. Кожне слово, яке ви використовуєте, має мати значення, а не бути непотрібним. Жодне слово не можна використовувати лише як заповнювач. Як сказав Вільям Струнк у «Елементах стилю», кожне слово повинно говорити.

Це не означає, що слід уникати деталей і ваша стаття має бути надзвичайно короткою. Це просто означає, що кожне слово повинно мати нести зміст.

2. Ваш заголовок має бути вражаючим та інтригуючим

Одна з найважливіших порад щодо копірайтингу, про яку повинен пам’ятати кожен письменник, полягає в тому, що ваш заголовок – це те, що спонукає аудиторію дійсно читати ваші статті. Якщо ваш заголовок недостатньо вражаючий або інтригуючий, ваша стаття не буде ефективною, як би вам не хотілося, тому що людей в першу чергу не зацікавив заголовок.

Щоб бути впевненим, що ваш заголовок є достатньо захоплюючим, дотримуйтеся 4-ьох принципів написання заголовка. Заголовок має бути: корисний, терміновий, унікальний та надзвичайно конкретний. Придумайте свій заголовок із сильною перевагою продукту, який ви продаєте, щоб залучити аудиторію до читання тексту.

3. Пишіть не просто змістовий і цікавий текст, пишіть текст, який “ПРОДАЄ”

Сьогодні багато авторів захоплюються створенням тексту, який є «розумним» або «пам’ятним». Хоча оповідання, безсумнівно, є важливою характеристикою хорошої статті, вкладення зусиль лише в написання чогось розумного, як правило, зміщує фокус з написання тексту, який справді має продавати. Мета статті в першу чергу — продати продукт, а не просто змусити людей посміхнутися та оцінити якість статті.

«Якщо це не продається, це не є креативним», і це головний принцип, який копірайтери сучасності повинні пам’ятати та мати на увазі, щоб отримати натхнення під час написання майбутнього тексту.

 4. Не говоріть з аудиторією принизливо

Пишучи ефектну статтю, «розмовляючи» зі своєю аудиторією, поважайте її – ніколи не робіть орфографічні помилки. Незалежно від того, наскільки є чудовим або таким, що змінить життя, ваш продукт, він не продаватиметься, якщо мова чи тон, які ви використовуєте у своїй статті, є з орфографічними помилками. Незалежно від того, наскільки розумною чи привабливою може бути ваша стаття, вона не є гарною, якщо вона «говорить» з помилками.

Ваша аудиторія — це просто люди, які шукають вирішення проблеми, і ставлення до них з повагою та гідністю може значно допомогти вам збільшити продажі.

5. Зробіть це чітким і простим

У вас може виникнути спокуса вразити аудиторію яскравими словами, але простота насправді є найкращим способом під час написання тексту. Простий текст не такий простий, як здається, але є кілька інструментів, які допоможуть зробити копірайтинг легким.

Насправді роздути текст набагато легше, ніж писати чітко й лаконічно.
Як сказав Альберт Ейнштейн: «Якщо ви не можете пояснити це просто, ви недостатньо добре це розумієте».

Вам потрібна допомога в написанні продаючих статей для збільшення трафіку на ваш сайт та просування вашого бізнесу в інтернет та соціальних мережах?
Чудово!
Копірайтери Студії ЛЕОН готові вам
допомогти!
Напишіть нам на пошту info@studioleon.net або мені ососбисто +380503810621 Viber, Telegram, WhatsApp і наші копірайтери напишуть вам статті, які допоможуть росту зацікавленості до ваших товарів/послуг та росту вашого бізнесу.

Стаття була корисною? Пишіть коментарі!
Рекомендуйте Вашим друзям!

Олег Бугай
Автор статті - Олег Бугай

Олег Бугай – підприємець з 1996 року.
Founder & CEO Студії Леон | Studio Leon.
Засновник та директор
освітнього online-проекту «Академія Бізнесу».
Бізнес тренер. Експерт із розвитку бізнесу з «нуля».

«Допомагаю людям створювати, розвивати та просувати їхній бізнес
в інтернеті та соціальних мережах. Із задоволенням пишу статті,
щоб донести цінність власного бізнесу для оточуючих.
Відвідую міжнародні бізнес-заходи та подорожую світом»