SEO оптимізація сайту (Search Engine Optimization)

Срок разработки от 1 недели

Пошукова оптимізація сайту чи інтернет магазину у пошукових системах

Розкрутка та SEO просування сайтів у соціальних мережах Facebook, Youtube, Instagram, Twitter – унікальна можливість повідомити про Ваш бренд чи компанію у найкоротші терміни! Використовуючи вірусні механізми соціальних мереж та практичний досвід фахівців команди Студії “Леон”, ми допоможемо просунути Ваш сайт у максимально стислий термін та збільшити його рівень відвідуваності потенційними покупцями.

Ключові слова для просування сайту

Ключові слова – основа SEO просування. Для розкрутки та просування сайту необхідно знайти та вивчити ключові слова (пошукові запити) для семантичного ядра. Ключові слова вибираються або створюються, аналізуючи товари або послуги компанії, аналізуючи статистику пошукової системи та сайту, конкурентів на ринку та сезонності ключових слів. Тобто, ми формуємо ключові слова та гугл-слова запити, які найчастіше використовуються в пошуковій оптимізації та обов’язково включаємо їх у текст, опис чи блог. Таким чином, розуміючи статистику запитів клієнтів, ми допомагаємо їм знайти Ваш сайт.

Пошукова оптимізація сайту

Пошукова оптимізація сайту або SEO оптимізація сайту – це внутрішня робота над Вашим сайтом, завдяки якій він буде краще з’являтися для пошукових систем у мережі. Також, це написання семантичного ядра та підбір кращих комбінацій, візуалізацій та деталей сайту для його полегшення, швидкого завантаження та машинного розуміння, що важливо для SEO-оптимізації.

Просування сайтів у ТОП Google

Пошукова оптимізація сайту покращує його позиції у пошукових системах, що відповідно збільшує відвідуваність сайту та зростання кількості покупок. Клієнтам простіше знайти сайт, що знаходиться у верхньому рівні запиту.

Залишіть заявку на безкоштовний розрахунок вартості SEO оптимізації