Сайт для депутата або 7 причин, чому депутату необхідний сайт

1759
06.06.2019
5/5 - (3 голоса)
5/5 - (3 голоса)

Сайт для депутата або 7 причин, чому депутату необхідний сайт /особистий блог

[Кейс сайт / особистий блог для депутата]

Сучасний ритм життя і сучасний світ існують разом з онлайн-простором.

Інтернет — це дуже велике і значуще поле для роботи, створення іміджу, популяризації, збільшення впізнаваності особистості, політика або бренду.
Без онлайну сьогодні практично неможливо уявити собі життя більшої частини населення планети.

Через інтернет ведуть справи і укладають контракти, знайомляться люди і розвивають щасливі відносини, ведуть діалоги, знаходять інформацію і навіть здобувають освіту.

Майбутнє цілком пронизано онлайн-життям.

Найбільші світові компанії не просто мають сайти для подання в мережі, але і повноцінно ведуть спілкування зі своїми клієнтами і розвиваються через Інтернет, просуваючи і обговорюючи на своїх веб-порталах продукти і бізнес в цілому.

Зараз Інтернет — це повноцінний простір для того, щоб представляти компанію або особистість, щоб вести спілкування з клієнтами і формувати громадську думку.

Ця стаття буде Вам корисна, якщо Ви:

 • депутат Верховної Ради України
 • депутат міста, села чи ОТГ
 • громадський діяч, який прийняв рішення стати депутатом

В статті Ви обов’язково знайдете відповіді на такі питання:

 • Навіщо Вам, як депутату, потрібен сайт / особистий блог ?
 • Сайт / особистий блог для депутата — примха, вигадка, данина моді чи категорична необхідність?
 • Які цілі депутат досягає завдяки наявності сайту / особистого блогу ?
 • Які результати депутат отримує завдяки наявності сайту / особистого блогу ?
 • Які вигоди Вам, як депутату, від наявності сайту / особистого блогу ?
 • Яка Ваша мета створення сайту / особистого блогу для депутата ? Просто тому, що у когось він вже є? Для того, щоб не відставати від колег в просуванні в Інтернет?
 • Як громадський діяч може вести онлайн-спілкування за допомогою сайту ?
 • Як використовувати соціальні мережі, SMM-просування в Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn для особистої популярності ?

Після вище поставлених запитань та можливих відповідей напрошуються наступні:

 • А Ви вже знаєте, що будете потім робити зі своїм сайтом / особистим блогом?
 • Якою інформацією будете його наповнювати?
 • Це буде просто Ваша онлайн-візитка або Ваша мета — це повноцінний зв’язок і робота з виборцями?
 • Як це правильно реалізувати?
 • Що для цього необхідно зробити?
 • Як організувати SMM-просування в Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn для популярності Вашої особистості?

Якщо перед Вами також стоять ці або інші запитання, Ваша мета — впізнаваність і збільшення числа Ваших лояльних виборців, робота з негативом, привернення уваги до актуальних проблем, то давайте розглянемо це все більш детально.

Абсолютно всі переваги Інтернету можна і потрібно сьогодні використовувати кожному депутату. І це має бути не просто сайт / особистий блог з біографією, це може бути повноцінний онлайн-офіс, який дозволить вийти на новий рівень в роботі з електоратом.

Сьогодні, як ніколи, актуальний вислів Білла Гейтса —
«Якщо Вашої компанії немає в Інтернет, то Вашого бізнесу не існує».

В контексті для Вас, депутата, це можна сказати так:
якщо Ви не спілкуєтеся з Вашими виборцями в Інтернет і не створили для них онлайн-приймальню, то дуже скоро кількість Ваших виборців наблизитися до нуля, як би сумно це не звучало.

Адже сайт, соціальні мережі та Інтернет в цілому — це все сучасні елементи сарафанного радіо і вірусного маркетингу, які можуть повноцінно працювати на Вас.

Покажіть те, що Ви робите, покажіть свою роботу людям, щоб вони знали і розуміли те, який внесок Ви робите в розвиток нашої країни. Як Ви працюєте в комітетах, як Ви спілкуєтеся з виборцями в регіонах, як зустрічаєтеся на підприємствах з Вашими людьми і вирішуєте їх проблеми і т.д.

Адже завдяки правильній роботі в Інтернет, як під збільшувальним склом, можна показати як плюси, так і мінуси того, що Ви робите.

А тепер давайте розглянемо 7 головних переваг наявності персонального сайту / особистого блогу у народного депутата України:

1. Сайт / особистий блог для депутата — це Ваша онлайн-приймальня
Приймальна, в яку щохвилинно і щомиті, 24/7/365, можуть заходити Ваші виборці, Ваші друзі, люди, які Вас категорично підтримує і ті, хто в Вас сумнівається. Але, завдяки можливості заходити на сайт і бачити інформацію про те, чим Ви займаєтеся, яку величезну і невидиму роботу Ви робите для людей і приносите користь державі, кількість лояльних до Вас людей збільшується з геометричною прогресією.

2. Сайт / особистий блог Ваша депутатська підтримка виборців 24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік
Можливість вести безперервне онлайн-спілкування з виборцями і відповідати на хвилюючі їх питання і пропозиції. Адже, погодьтеся, що іноді елементарна консультація юриста для багатьох Ваших виборців може бути життєво необхідною, врятує або поліпшить життя людини. І все це завдяки можливості, яку надає сайт для депутата — Ваша онлайн-приймальня.

3. Прозорість і відкритість Вашої діяльності
Сьогодні мало просто говорити, що Ви щось робите.
Сьогодні необхідно регулярно це підтверджувати. Завдяки Вашому сайту / особистому блогу люди бачать, в чому полягає Ваша робота і яку Ви ведете діяльність. Завдяки сайту і постійно оновлюється інформації на ньому, люди можуть бачити, чим Ви займаєтеся кожен день, а саме: працюєте в комітетах над законами, берете участь в обговоренні законів у Верховній Раді, проводите виїзні зустрічі з виборцями і багато-багато іншого.

4. Збільшення довіри
Найголовніше, що, завдяки всьому цьому, до Вас зростає довіра і Ви стаєте ближче до кожного Вашого виборцю індивідуально.
Я вважаю, що на сьогоднішній день, для кожного депутата -це найголовніше!

5. Сайт / особистий блог — це наповнення онлайн-простору позитивом про Вас і Вашу роботу.
За допомогою сайту і представництва в соціальних мережах (SMMпросування в Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn).
Ви можете збільшувати кількість позитивних відгуків як про Вас, так і про Вашу діяльність. Ні для кого не секрет, що дуже багато всяких «друзів», які пишуть, м’яко кажучи, неправду, а іноді і цілковиту брехню про те, що Ви робите і чим займаєтеся.
Так, на жаль, негативу дуже багато.
І тільки завдяки правильній та необхідної інформації на сайті і в соціальних мережах: Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn (SMM-просування) Ви зможете наситити позитивом про себе інтернет-простір.

6. Сайт / особистий блог — це залучення.
Ви повинні пам’ятати, що Ваш сайт / особистий блог — це не просто набір букв, слів і фотографій, це повноцінно живий організм, який живе разом з Вами і повинен бути таким же живим, на ньому регулярно повинна оновлюватися інформація, нові відео-звіти, з’являтися свіжі новини. Ваші читачі і виборці не просто знають про Вас інформацію і читають її, а стають щиро залученими і цікавляться Вами і Вашої депутатською діяльністю.

На жаль, Ваші виборці не можуть бачити Вас щодня особисто, але зате кожен день або навіть кожну годину, завдяки постійному оновленню контенту на Вашому сайті, вони можуть бачити і розуміти Вашу роботу: де Ви, що робите і чим займаєтеся.

Вони читають Ваші статті, коментують їх, задають запитання. Вони живуть і щиро співчувають, підтримують Вас у перемоги і успіхи або сумують Вашим невдач. Наприклад, читають про те, кому з виборців Ви допомогли вирішити проблему, надали консультацію або відповіли на болюче запитання.

Тобто вони не просто читають про Вас інформацію, яку Ви розміщуєте, а чекають нових новин, чекають оновлення інформації, чекають і активно обговорюють Ваші справи і Вашу діяльність.

7. Підписка на сайті / особистому блозі і спілкування з тими, хто на Вас підписався.
Можливість автоматичної розсилки Вашим прихильникам. Завдяки можливостям сервісу на Вашому сайті, Ваші прихильники можуть отримувати регулярну оновлену інформацію про Вашу роботу. А Ви таким чином отримуєте контактні дані Ваших виборців для роботи з ними в майбутньому.

І наостанок, на Вашому сайті / особистому блозі Ви також можете розмістити і створити для Ваших читачів, виборців і прихильників, певну онлайн-бібліотеку, де будуть збірники законів з питань сімейного, кримінального, цивільного, земельного та інших прав, з можливістю читати і скачувати.
Адже, погодьтеся, що звичайному жителю села або міста важко розібратися в законах, які постійно змінюються, а Ваш сайт / особистий блог в даному випадку — це бібліотека 100% перевіреної інформації. Ваш сайт може бути не тільки онлайн-приймальнею, а й скарбом політичної та юридичної інформації, якою він буде наповнений, що спричинить за собою великий потік читачів і виборців.

Я впевнений, що тепер і Ви з упевненістю скажете, що сайт / особистий блог для депутата- це не просто данина моді і сучасності, це необхідність, яка, при правильному підході, буде Вашим довгограючим активом в роботі з людьми. А чи не це найголовніша мета в Вашій роботі?

Ви хочете, щоб на Ваш сайт заходили Ваші читачі та виборці?
Звертайтеся в 
Веб-студію «Леон»!

Сайт для депутата

Звертайтеся і професіонали команди веб-студії «Леон» проведуть для Вас безкоштовну консультацію і розкажуть про вигоди від наявності сайту для депутата!

Бажаю успіхів!

Стаття сподобалася? Жміть «ЛАЙК»! Діліться з друз’ями!

Олег Бугай
Автор статьи - Олег Бугай

Олег Бугай предприниматель с 1996 года.
Founder & CEO Студии Леон | Studio Leon.
Основатель и директор
образовательного online-проекта «Академия Бизнеса».
Бизнес-тренер. Эксперт по развитию бизнеса с «нуля».

«Помогаю людям создавать, развивать и продвигать их бизнес в интернет и социальных сетях. С удовольствием пишу статьи, чтобы донести ценность собственного бизнеса для окружающих.
Посещаю международные бизнес-мероприятия и путешествую по миру»